اطلاعیه آزمون 12 اردیبهشت 1399


دانش آموزان عزیز، شرایط برگزاری آزمون غیر حضوری 12 اردیبهشت ماه به شرح ذیل می­باشد:

  روش اول

 

دانش آموزان پایه دوازدهم:

 سوالات ازمون غیر حضوری برای پایه دوازدهم راس ساعت 8 صبح روز جمعه  1399/02/12 در صفحه شخصی دانش آموزان بارگذاریخواهد شد. دانش آموزان می­توانند با ورود به سایت  Azmoon.gaj.ir با  در دست داشتن نام کاربری و رمز عبور به صفحه شخصی خود مراجعه نموده و گزینه آزمون غیر حضوری 12 اردیبهشت ماه را انتخاب کرده و آزمون خود را شروع نمایند. لازم به ذکر است که دانش آموزان می­بایست در پایان آزمون، با انتخاب گزینه پایان، پاسخبرگ خود را جهت صدور کارنامه ارسال نمایند.

 

دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و نظام قدیم:

سوالات آزمون غیر حضوری برای پایه ­های دهم، یازدهم و نظام قدیم راس ساعت 9 صبح روز جمعه   1399/02/12 در صفحه شخصی دانش آموزان بارگذاری خواهد شد. دانش آموزان می­توانند با ورود به سایت  Azmoon.gaj.ir با در دست داشتن نام کاربری و رمز عبور به صفحه شخصی خود مراجعه نموده و گزینه آزمون غیر حضوری 12 اردیبهشت ماه را انتخاب کرده و آزمون خود را شروع نمایند. لازم به ذکر است که دانش آموزان می­بایست در پایان آزمون، با انتخاب گزینه پایان، پاسخبرگ خود را جهت صدور کارنامه ارسال نمایند.

دانش آموزان پایه دهم، یازدهم، دوازدهم و نظام قدیم می­توانند تا ساعت 22 روز جمعه 1399/02/12 به صفحه شخصی خود مراجعه نموده و در آزمون شرکت نمایند. شایان ذکر است زمان بندی آزمون بلافاصله پس از انتخاب گزینه آزمون غیر حضوری، فعال شده و زمان باقی مانده، نمایش داده خواهد شد و پس از اتمام زمان، امکان ادامه آزمون برای دانش آموزان وجود نخواهد داشت. ضمنا چنانچه دانش آموزان در حین پاسخگویی به سوالات آزمون از صفحه شخصی خود خارج شوند با بازگشت مجدد به صفحه شخصی، زمان سپری شده به تایم آزمون اضافه نمی­گردد.

 

 روش دوم

 

دانش آموزانی که بنا به دلایل مختلف(مشکلات اینترنت و...) نمی­توانند در آزمون غیر حضوری شرکت نمایند:

دفترچه سوالات به همراه پاسخنامه تشریحی آزمون برای نمایندگی­های سراسر کشور ارسال شده و دانش آموزان می­توانند، با توجه به شرایط و تشخیص مدیر نمایندگی، دفترچه سوال و پاسخبرگ مخصوص خود را تحویل گرفته و بعد از برگزاری آزمون در منزل، پاسخبرگ خود را جهت دریافت کارنامه به نمایندگی شهر خود تحویل نمایند. همچنین برای دانش آموزانی که به دلیل محدودیت در تردد، امکان مراجعه مجدد به دفتر نمایندگی، جهت تحویل پاسخبرگ فیزیکی را ندارند، می­توانند در زمان مقرر، تصویر پاسخبرگ خود را برای نمایندگی و یا مشاور خود ارسال نمایند، نمایندگی نیز موظف می­باشد پاسخبرگ دانش آموز را تکمیل نموده و برای واحد آی تی گاج ارسال نماید.

 

  

                                                                                                                                                با تجدید احترام

                                                                                                                                          آزمون­های سراسری گاج